480 000 €
2759 €/m²
Property 61447 photo 1
Property 61447 photo 2
Property 61447 photo 3
Property 61447 photo 4
Property 61447 photo 5
Property 61447 photo 6
Property 61447 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1997
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2240 m
  • Відстань до аеропорту: 29 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається таунхаус площею 174 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Третій поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Четвертий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Розташування