Property 61606 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 1930
  • Рік реновації: 2023
  • Опалення: газ
  • Відстань від моря: 6000 m
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Опис

Продається будівля площею 500 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях. У об'єкта передбачені опалення. До нерухомості відноситься сад.

Продаж
850 000 € 1049 €/m²
  • Код об'єкта 44408
  • Площа 810 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
700 000 € 1400 €/m²
  • Код об'єкта 37149
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
800 000 € 1600 €/m²
  • Код об'єкта 54626
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
750 000 € 1271 €/m²
  • Код об'єкта 38100
  • Площа 590 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
890 000 € 1207 €/m²
  • Код об'єкта 20539
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Код об'єкта 11618
  • Площа 337 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 60937
  • Площа 265 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Код об'єкта 33765
  • Площа 637 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
800 000 € 871 €/m²
  • Код об'єкта 35801
  • Площа 918 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
960 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 47328
  • Площа 468 m²
  • Відстань до моря 5000 m

Підписка на розсилку