960 000 €
2051 €/m²
Property 47328 photo 1

Деталі

  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Опис

Продається будівля площею 468 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях. Будівля має кутове розташування. Нерухомість продається з меблями.

Розташування