Property 61692 photo 1
Property 61692 photo 2
Property 61692 photo 3
Property 61692 photo 4
Property 61692 photo 5
Property 61692 photo 6
Property 61692 photo 7
Property 61692 photo 8
Property 61692 photo 9
Property 61692 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 226 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 68 кв.м на острові КритКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто, на ліс.

Продаж
345 000 € 2923 €/m²
  • Код об'єкта 56376
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
360 000 € 3050 €/m²
  • Код об'єкта 56377
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 5984 €/m²
  • Код об'єкта 56907
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
356 000 € 5650 €/m²
  • Код об'єкта 56909
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
427 000 € 2156 €/m²
  • Код об'єкта 57656
  • Площа 198 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
374 000 € 5342 €/m²
  • Код об'єкта 59947
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
385 000 € 4425 €/m²
  • Код об'єкта 61691
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
375 000 € 5514 €/m²
  • Код об'єкта 61692
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61840
  • Площа 1732 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
388 605 € 4626 €/m²
  • Код об'єкта 61960
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку