Продаж - Земельна ділянка 6786 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ретімно Аркадій Ерфі
150 000 €
22 €/m²
Property 62015 photo 1
Property 62015 photo 2
Property 62015 photo 3

Деталі

  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 48 km

Опис

Продається обгороджена земельна ділянка площею 6786 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику.

Продаж
180 000 € 100 €/m²
  • Код об'єкта 12629
  • Площа 1800 m²
  • Відстань до моря 1700 m
Продаж
150 000 € 187 €/m²
  • Код об'єкта 12630
  • Площа 800 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
200 000 € 182 000 € 36 €/m²
  • Код об'єкта 12946
  • Площа 4963 m²
  • Відстань до моря 1700 m
Продаж
140 000 € 83 €/m²
  • Код об'єкта 16415
  • Площа 1673 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
171 000 € 16 €/m²
  • Код об'єкта 23656
  • Площа 10270 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
160 000 € 55 €/m²
  • Код об'єкта 23673
  • Площа 2864 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
203 000 € 507 €/m²
  • Код об'єкта 23678
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
160 000 € 320 €/m²
  • Код об'єкта 23900
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 25405
  • Площа 6000 m²
  • Відстань до моря 7300 m
Продаж
150 000 € 140 000 € 254 €/m²
  • Код об'єкта 26693
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 400 m

Підписка на розсилку