225 000 €
4018 €/m²
Property 62165 photo 1
Property 62165 photo 2
Property 62165 photo 3
Property 62165 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 39 km

Послуги

  • Паркінг
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 56 кв.м на острові КритКвартира розташована на 2 рівнях. Другий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Loft складається з У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування