195 000 €
3095 €/m²
Property 62928 photo 1
Property 62928 photo 2
Property 62928 photo 3
Property 62928 photo 4
Property 62928 photo 5
Property 62928 photo 6
Property 62928 photo 7
Property 62928 photo 8
Property 62928 photo 9
Property 62928 photo 10
Property 62928 photo 11
Property 62928 photo 12
Property 62928 photo 13
Property 62928 photo 14
Property 62928 photo 15

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 2009
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 230 m
  • Відстань до аеропорту: 110 km

Послуги

  • Камі́н
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 63 кв.м на півострові ПелопоннесКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Розташування