185 000 €
2056 €/m²
Property 63172 photo 1
Property 63172 photo 2
Property 63172 photo 3
Property 63172 photo 4
Property 63172 photo 5
Property 63172 photo 6
Property 63172 photo 7
Property 63172 photo 8
Property 63172 photo 9
Property 63172 photo 10
Property 63172 photo 11
Property 63172 photo 12
Property 63172 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Паркінг
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається таунхаус площею 90 кв.м в передмісті міста Салоніки.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування