Property 63233 photo 1
Property 63233 photo 2
Property 63233 photo 3
Property 63233 photo 4
Property 63233 photo 5
Property 63233 photo 6
Property 63233 photo 7
Property 63233 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1961
  • Кількість кімнат: 2
  • Levels: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 90 кв.м в СалонікахКвартира розташована на 2 рівнях. Підвал складається з вітальні. Перший поверх складається з вітальні, одного санвузла.

Схожі об'єкти

Оренда
від 550 € 7 €/m²
  • Код об'єкта 64944
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
207 000 € 3450 €/m²
  • Код об'єкта 64947
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
143 000 € 2344 €/m²
  • Код об'єкта 64950
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
235 000 € 3405 €/m²
  • Код об'єкта 64951
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3623 €/m²
  • Код об'єкта 64952
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
68 000 € 1172 €/m²
  • Код об'єкта 64962
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
125 000 € 1785 €/m²
  • Код об'єкта 64966
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку