120 000 € 100 000 €
3333 €/m²
Property 64259 photo 1
Property 64259 photo 2
Property 64259 photo 3
Property 64259 photo 4
Property 64259 photo 5
Property 64259 photo 6
Property 64259 photo 7
Property 64259 photo 8
Property 64259 photo 9
Property 64259 photo 10
Property 64259 photo 11
Property 64259 photo 12
Property 64259 photo 13
Property 64259 photo 14
Property 64259 photo 15

Деталі

  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Ліфт
  • Супутникове телебачення
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 30 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнатиоднієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування