Property 64273 photo 1
Property 64273 photo 2
Property 64273 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 63 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
215 000 € 2945 €/m²
  • Код об'єкта 60056
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 60737
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 60786
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
173 000 € 2337 €/m²
  • Код об'єкта 60995
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
175 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 61716
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Код об'єкта 61925
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
173 000 € 4552 €/m²
  • Код об'єкта 62011
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
266 000 € 2742 €/m²
  • Код об'єкта 62059
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
240 000 € 3934 €/m²
  • Код об'єкта 62278
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку