Property 64274 photo 1
Property 64274 photo 2
Property 64274 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 59 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
173 000 € 4552 €/m²
  • Код об'єкта 62011
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Код об'єкта 62216
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
148 000 € 3609 €/m²
  • Код об'єкта 62218
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
240 000 € 3934 €/m²
  • Код об'єкта 62278
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
160 000 € 2133 €/m²
  • Код об'єкта 62347
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Код об'єкта 62396
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
145 000 € 2636 €/m²
  • Код об'єкта 62406
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 3524 €/m²
  • Код об'єкта 62453
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
140 000 € 3043 €/m²
  • Код об'єкта 62562
  • Площа 46 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
185 000 € 2055 €/m²
  • Код об'єкта 62607
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку