Property 64282 photo 1
Property 64282 photo 2
Property 64282 photo 3
Property 64282 photo 4
Property 64282 photo 5
Property 64282 photo 6
Property 64282 photo 7
Property 64282 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1966
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 33 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Будівля без ліфта.

Схожі об'єкти

Рекомендуємо Продаж
93 000 € 2066 €/m²
  • Код об'єкта 64983
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
102 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 65281
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
87 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 65390
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
99 000 € 4304 €/m²
  • Код об'єкта 65453
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
105 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 65508
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65596
  • Площа 31 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
89 000 € 1369 €/m²
  • Код об'єкта 65693
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
95 000 € 1266 €/m²
  • Код об'єкта 65708
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 3782 €/m²
  • Код об'єкта 65744
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку