Property 64282 photo 1
Property 64282 photo 2
Property 64282 photo 3
Property 64282 photo 4
Property 64282 photo 5
Property 64282 photo 6
Property 64282 photo 7
Property 64282 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1966
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 33 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Будівля без ліфта.

Продаж
65 000 € 1160 €/m²
  • Код об'єкта 42606
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
68 000 € 1172 €/m²
  • Код об'єкта 64962
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 62458
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 853 €/m²
  • Код об'єкта 35576
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
87 000 € 3480 €/m²
  • Код об'єкта 65779
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
100 000 € 1785 €/m²
  • Код об'єкта 58045
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Код об'єкта 64456
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 2121 €/m²
  • Код об'єкта 61969
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку