620 000 €
5124 €/m²
Property 64294 photo 1
Property 64294 photo 2
Property 64294 photo 3
Property 64294 photo 4
Property 64294 photo 5
Property 64294 photo 6
Property 64294 photo 7
Property 64294 photo 8
Property 64294 photo 9
Property 64294 photo 10
Property 64294 photo 11
Property 64294 photo 12
Property 64294 photo 13
Property 64294 photo 14
Property 64294 photo 15
Property 64294 photo 16
Property 64294 photo 17
Property 64294 photo 18
Property 64294 photo 19
Property 64294 photo 20
Property 64294 photo 21
Property 64294 photo 22
Property 64294 photo 23
Property 64294 photo 24

Деталі

  • Рік будівництва: 2023
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 3300 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається таунхаус площею 121 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Другий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Третій поверх складається з 2 спальних кімнат2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування