500 000 €
4237 €/m²
Property 64296 photo 1
Property 64296 photo 2
Property 64296 photo 3
Property 64296 photo 4
Property 64296 photo 5
Property 64296 photo 6
Property 64296 photo 7
Property 64296 photo 8
Property 64296 photo 9
Property 64296 photo 10
Property 64296 photo 11
Property 64296 photo 12
Property 64296 photo 13
Property 64296 photo 14
Property 64296 photo 15
Property 64296 photo 16
Property 64296 photo 17
Property 64296 photo 18
Property 64296 photo 19
Property 64296 photo 20

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 2008
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Опис

Продається Kвартира площею 118 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 4 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування