Property 65460 photo 1
Property 65460 photo 2
Property 65460 photo 3
Property 65460 photo 4
Property 65460 photo 5
Property 65460 photo 6
Property 65460 photo 7
Property 65460 photo 8
Property 65460 photo 9
Property 65460 photo 10
Property 65460 photo 11
Property 65460 photo 12
Property 65460 photo 13
Property 65460 photo 14
Property 65460 photo 15
Property 65460 photo 16
Property 65460 photo 17
Property 65460 photo 18
Property 65460 photo 19

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 1999
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: газ
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 37 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 150 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 4 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат, одного санвузла. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
665 000 € 7388 €/m²
  • Код об'єкта 53094
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
896 000 € 8784 €/m²
  • Код об'єкта 56037
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Код об'єкта 56249
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 4642 €/m²
  • Код об'єкта 56370
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 56427
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 4950 €/m²
  • Код об'єкта 56726
  • Площа 101 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 5154 €/m²
  • Код об'єкта 56729
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
675 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 56769
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
535 000 € 2454 €/m²
  • Код об'єкта 57495
  • Площа 218 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 57679
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку