280 000 €
2276 €/m²
Property 64603 photo 1
Property 64603 photo 2
Property 64603 photo 3
Property 64603 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2000
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Type of flooring: wood/tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 12500 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 123 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені опалення. Будівля без ліфта. До нерухомості відноситься сад, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Розташування