Property 64693 photo 1
Property 64693 photo 2
Property 64693 photo 3
Property 64693 photo 4
Property 64693 photo 5
Property 64693 photo 6
Property 64693 photo 7
Property 64693 photo 8
Property 64693 photo 9
Property 64693 photo 10
Property 64693 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 40 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3285 €/m²
  • Код об'єкта 64640
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
170 000 € 3148 €/m²
  • Код об'єкта 64472
  • Площа 54 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 65508
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 65824
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2071 €/m²
  • Код об'єкта 63524
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Код об'єкта 64040
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку