Property 64930 photo 1
Property 64930 photo 2
Property 64930 photo 3
Property 64930 photo 4
Property 64930 photo 5
Property 64930 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 2003
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 28 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнатиоднієї кухонної кімнати, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти. Будівля без ліфта. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65690
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
89 000 € 1369 €/m²
  • Код об'єкта 65693
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
95 000 € 1266 €/m²
  • Код об'єкта 65708
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5750 €/m²
  • Код об'єкта 65822
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 65824
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 65825
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
152 000 € 4222 €/m²
  • Код об'єкта 65851
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку