Property 64753 photo 1
Property 64753 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 52 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
250 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 66031
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64753
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 3148 €/m²
  • Код об'єкта 64472
  • Площа 54 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3729 €/m²
  • Код об'єкта 65429
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 3362 €/m²
  • Код об'єкта 64275
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 2785 €/m²
  • Код об'єкта 65212
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 2916 €/m²
  • Код об'єкта 65986
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
168 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 65967
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку