Property 64769 photo 1
Property 64769 photo 2
Property 64769 photo 3
Property 64769 photo 4
Property 64769 photo 5
Property 64769 photo 6
Property 64769 photo 7
Property 64769 photo 8
Property 64769 photo 9
Property 64769 photo 10
Property 64769 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1979
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Access
  • Супутникове телебачення
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 44 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
85 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 63377
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
83 000 € 1660 €/m²
  • Код об'єкта 63520
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 2175 €/m²
  • Код об'єкта 64441
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 1581 €/m²
  • Код об'єкта 64442
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Код об'єкта 64456
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
82 000 € 1490 €/m²
  • Код об'єкта 64568
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
86 000 € 2606 €/m²
  • Код об'єкта 64767
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
90 000 € 2045 €/m²
  • Код об'єкта 64769
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 65390
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
89 000 € 1369 €/m²
  • Код об'єкта 65693
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку