Property 64810 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 87 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
270 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 52533
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 3600 €/m²
  • Код об'єкта 54691
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
285 000 € 2035 €/m²
  • Код об'єкта 58412
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
275 000 € 4230 €/m²
  • Код об'єкта 59413
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
266 000 € 2742 €/m²
  • Код об'єкта 62059
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
279 000 € 3321 €/m²
  • Код об'єкта 62449
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 3653 €/m²
  • Код об'єкта 63264
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
280 000 € 1904 €/m²
  • Код об'єкта 65398
  • Площа 147 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
270 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65761
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 4821 €/m²
  • Код об'єкта 65763
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку