Property 66045 photo 1
Property 66045 photo 2
Property 66045 photo 3
Property 66045 photo 4
Property 66045 photo 5
Property 66045 photo 6
Property 66045 photo 7
Property 66045 photo 8
Property 66045 photo 9
Property 66045 photo 10
Property 66045 photo 11
Property 66045 photo 12
Property 66045 photo 13
Property 66045 photo 14
Property 66045 photo 15
Property 66045 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 1966
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 550 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 115 кв.м в СалонікахКвартира розташована на восьмому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
620 000 € 4246 €/m²
  • Код об'єкта 14106
  • Площа 146 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
650 000 € 3939 €/m²
  • Код об'єкта 54841
  • Площа 165 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
600 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 58932
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
580 000 € 3741 €/m²
  • Код об'єкта 59985
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
460 000 € 3898 €/m²
  • Код об'єкта 64614
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
515 000 € 4364 €/m²
  • Код об'єкта 64615
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
530 000 € 4491 €/m²
  • Код об'єкта 64616
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
450 000 € 3284 €/m²
  • Код об'єкта 65072
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
480 000 € 3478 €/m²
  • Код об'єкта 65073
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
470 000 € 4086 €/m²
  • Код об'єкта 66045
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку