Property 65748 photo 1
Property 65748 photo 2
Property 65748 photo 3
Property 65748 photo 4
Property 65748 photo 5
Property 65748 photo 6
Property 65748 photo 7
Property 65748 photo 8
Property 65748 photo 9
Property 65748 photo 10
Property 65748 photo 11
Property 65748 photo 12
Property 65748 photo 13
Property 65748 photo 14
Property 65748 photo 15
Property 65748 photo 16
Property 65748 photo 17
Property 65748 photo 18
Property 65748 photo 19
Property 65748 photo 20
Property 65748 photo 21
Property 65748 photo 22
Property 65748 photo 23
Property 65748 photo 24
Property 65748 photo 25
Property 65748 photo 26
Property 65748 photo 27
Property 65748 photo 28
Property 65748 photo 29
Property 65748 photo 30

Деталі

  • Рік будівництва: 1999
  • Рік реновації: 2015
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 300 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї столові кімнати, 2 санвузлів, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто, на ліс.

Схожі об'єкти

Монопольний Продаж
764 640 € 7015 €/m²
  • Код об'єкта 64777
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Код об'єкта 30410
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
900 000 € 6923 €/m²
  • Код об'єкта 37962
  • Площа 130 m²
  • Відстань до моря 2900 m
Монопольний Продаж
910 000 € 6691 €/m²
  • Код об'єкта 62079
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
950 000 € 12179 €/m²
  • Код об'єкта 60124
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Код об'єкта 54694
  • Площа 216 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Код об'єкта 61625
  • Площа 151 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61624
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
800 000 € 2787 €/m²
  • Код об'єкта 49006
  • Площа 287 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
800 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 65748
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку