Property 64858 photo 1
Property 64858 photo 2
Property 64858 photo 3
Property 64858 photo 4
Property 64858 photo 5
Property 64858 photo 6
Property 64858 photo 7
Property 64858 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 62 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 109 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
800 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 65748
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 5
Монопольний Продаж
695 610 € 6381 €/m²
  • Код об'єкта 64857
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 52962
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 6
Монопольний Продаж
579 000 € 4991 €/m²
  • Код об'єкта 57728
  • Площа 116 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
585 000 € 3588 €/m²
  • Код об'єкта 61602
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
949 000 € 2497 €/m²
  • Код об'єкта 65546
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Монопольний Продаж
764 640 € 7015 €/m²
  • Код об'єкта 64777
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
960 000 € 2526 €/m²
  • Код об'єкта 38249
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
650 000 € 1354 €/m²
  • Код об'єкта 30518
  • Площа 480 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
695 000 € 2227 €/m²
  • Код об'єкта 49459
  • Площа 312 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку