Продаж - Таунхаус 235 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Північ Екалі
550 000 €
2340 €/m²
Property 6500 photo 1
Property 6500 photo 2
Property 6500 photo 3
Property 6500 photo 4
Property 6500 photo 5
Property 6500 photo 6
Property 6500 photo 7
Property 6500 photo 8
Property 6500 photo 9
Property 6500 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2004
  • Кількість кімнат: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 12000 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається таунхаус площею 235 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, 2 душевих кімнат, 2 кладових. У об'єкта передбачені камін, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на ліс.

Таунхаус знаходиться в районі Екалі. Елітне передмістя грецької столиці, оточене хвойним лісом за яким відкривається золотистий берег моря. Район призначений для тихого, спокійного і комфортного життя.