Property 11008 photo 1
Property 11008 photo 2
Property 11008 photo 3
Property 11008 photo 4
Property 11008 photo 5
Property 11008 photo 6
Property 11008 photo 7
Property 11008 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 2014
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продаються 8 вілли, 3-х поверхові площею 250 кв.м в Аттиці, в Лагонісі.
Вартість однієї вілли 500 000 євро.

Новий житловий комплекс в Лагонісі включає в себе чотири упорядковані вілли зі своєю ділянкою землі в оточенні блакитних морських вод і зелені. Пляж, затишно розташувався в в Лагонісі, з його чарівними видами на віддалені острови Саронічної затоки, є одним з кращих пляжів Грецького узбережжя. Дрібнозернистий пісок і бірюзового кольору вода створюють ідилічну атмосферу.

Це ідеальне місце, де можна поплавати, розслабитися в прибережному кафе, прогулятися по мальовничих вулицях і еспланадам, зайнятися улюбленим видом водного спорту, зробити покупки в одному з місцевих сучасних торгових центрів, пообідати у моря або розважитися в одному з гучних клубів на прибережному бульварі.

Продаж
530 000 € 1827 €/m²
  • Код об'єкта 14276
  • Площа 290 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
575 000 € 3125 €/m²
  • Код об'єкта 65051
  • Площа 184 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
680 000 € 2956 €/m²
  • Код об'єкта 10357
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 8118
  • Площа 360 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
500 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 11008
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
650 000 € 5909 €/m²
  • Код об'єкта 7727
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 60133
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
660 000 € 6947 €/m²
  • Код об'єкта 27967
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
420 000 € 2545 €/m²
  • Код об'єкта 19544
  • Площа 165 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
600 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 11012
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку