Property 65347 photo 1
Property 65347 photo 2
Property 65347 photo 3
Property 65347 photo 4
Property 65347 photo 5
Property 65347 photo 6
Property 65347 photo 7
Property 65347 photo 8
Property 65347 photo 9
Property 65347 photo 10

Деталі

  • Поверх: 4 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • розташування : 156
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1900 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 156 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 ванних кімнат, одного санвузла, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Код об'єкта 38656
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Код об'єкта 38662
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Код об'єкта 49916
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
960 000 € 7007 €/m²
  • Код об'єкта 50743
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 100 000 € 418 €/m²
  • Код об'єкта 51896
  • Площа 2630 m²
  • Відстань до моря 12000 m
Продаж
950 000 € 5757 €/m²
  • Код об'єкта 52988
  • Площа 165 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Код об'єкта 56256
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Код об'єкта 56963
  • Площа 186 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Код об'єкта 57087
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Код об'єкта 58377
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку