Property 65453 photo 1
Property 65453 photo 2
Property 65453 photo 3
Property 65453 photo 4
Property 65453 photo 5
Property 65453 photo 6
Property 65453 photo 7
Property 65453 photo 8
Property 65453 photo 9
Property 65453 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: газ
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 23 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
138 000 € 3285 €/m²
  • Код об'єкта 64640
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
128 000 € 3764 €/m²
  • Код об'єкта 63102
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Код об'єкта 64500
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2636 €/m²
  • Код об'єкта 62406
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
128 000 € 2560 €/m²
  • Код об'єкта 64929
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
83 000 € 1660 €/m²
  • Код об'єкта 63520
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
95 000 € 2317 €/m²
  • Код об'єкта 63986
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 2250 €/m²
  • Код об'єкта 66149
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • Код об'єкта 62879
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 1545 €/m²
  • Код об'єкта 60529
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку