Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Деталі

  • Рік будівництва: 1973
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 8 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 60 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 65936
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5750 €/m²
  • Код об'єкта 65822
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
115 000 € 3833 €/m²
  • Код об'єкта 65526
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
175 000 € 2966 €/m²
  • Код об'єкта 64755
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
134 000 € 2436 €/m²
  • Код об'єкта 65275
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 3255 €/m²
  • Код об'єкта 64641
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
142 000 € 3736 €/m²
  • Код об'єкта 65852
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
117 000 € 3545 €/m²
  • Код об'єкта 64761
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку