Property 63102 photo 1
Property 63102 photo 2
Property 63102 photo 3
Property 63102 photo 4
Property 63102 photo 5
Property 63102 photo 6
Property 63102 photo 7
Property 63102 photo 8
Property 63102 photo 9
Property 63102 photo 10
Property 63102 photo 11
Property 63102 photo 12
Property 63102 photo 13
Property 63102 photo 14
Property 63102 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1963
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 34 кв.м в СалонікахКвартира розташована на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Loft складається з У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Код об'єкта 64019
  • Площа 15 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
189 000 € 2486 €/m²
  • Код об'єкта 65151
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
143 000 € 2344 €/m²
  • Код об'єкта 64950
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
105 000 € 4200 €/m²
  • Код об'єкта 63397
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
175 000 € 4166 €/m²
  • Код об'єкта 66030
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку