Property 65475 photo 1
Property 65475 photo 2
Property 65475 photo 3
Property 65475 photo 4
Property 65475 photo 5
Property 65475 photo 6
Property 65475 photo 7
Property 65475 photo 8
Property 65475 photo 9
Property 65475 photo 10
Property 65475 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2005
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління
  • Golden Visa

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 58 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
350 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 22550
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Код об'єкта 34842
  • Площа 71 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 4375 €/m²
  • Код об'єкта 45899
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 3398 €/m²
  • Код об'єкта 55904
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
350 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 57469
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
350 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 57563
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
350 000 € 2095 €/m²
  • Код об'єкта 59653
  • Площа 167 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 4268 €/m²
  • Код об'єкта 65048
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
350 000 € 4216 €/m²
  • Код об'єкта 65229
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
350 000 € 2941 €/m²
  • Код об'єкта 65643
  • Площа 119 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку