Property 65487 photo 1
Property 65487 photo 2
Property 65487 photo 3
Property 65487 photo 4
Property 65487 photo 5

Деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • розташування : 55
  • Опалення: електричний
  • Type of flooring: tiles- wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Kладовая
  • Golden Visa

Опис

Продається Дуплекс площею 55 кв.м в Афінах. Дуплекс розташований на 1 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення.

Продаж
310 000 € 2296 €/m²
  • Код об'єкта 57298
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
260 000 € 1635 €/m²
  • Код об'єкта 57302
  • Площа 159 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
285 000 € 4596 €/m²
  • Код об'єкта 60086
  • Площа 62 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
285 000 € 4596 €/m²
  • Код об'єкта 60126
  • Площа 62 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
302 000 € 4575 €/m²
  • Код об'єкта 60127
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
304 000 € 4606 €/m²
  • Код об'єкта 60128
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 5625 €/m²
  • Код об'єкта 65008
  • Площа 48 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 5434 €/m²
  • Код об'єкта 65399
  • Площа 46 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 4807 €/m²
  • Код об'єкта 65400
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
320 000 € 4266 €/m²
  • Код об'єкта 65422
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку