Property 65492 photo 1
Property 65492 photo 2
Property 65492 photo 3
Property 65492 photo 4
Property 65492 photo 5
Property 65492 photo 6
Property 65492 photo 7
Property 65492 photo 8
Property 65492 photo 9
Property 65492 photo 10
Property 65492 photo 11
Property 65492 photo 12
Property 65492 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1975
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 54 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 2062 €/m²
  • Код об'єкта 65574
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65690
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5750 €/m²
  • Код об'єкта 65822
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 65824
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 65825
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку