Property 65553 photo 1
Property 65553 photo 2
Property 65553 photo 3
Property 65553 photo 4
Property 65553 photo 5
Property 65553 photo 6
Property 65553 photo 7
Property 65553 photo 8
Property 65553 photo 9
Property 65553 photo 10
Property 65553 photo 11
Property 65553 photo 12
Property 65553 photo 13
Property 65553 photo 14
Property 65553 photo 15

Деталі

  • Відстань від моря: 2500 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 185кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Продаж
360 000 € 900 €/m²
  • Код об'єкта 34346
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
220 000 € 3793 €/m²
  • Код об'єкта 62108
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
440 000 € 2233 €/m²
  • Код об'єкта 45862
  • Площа 197 m²
  • Кількість кімнат 12
Продаж
90 000 € 927 €/m²
  • Код об'єкта 41731
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
65 000 € 812 €/m²
  • Код об'єкта 59188
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
160 000 € 1066 €/m²
  • Код об'єкта 56995
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • Код об'єкта 39570
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Код об'єкта 62026
  • Площа 268 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
20 000 € 384 €/m²
  • Код об'єкта 44845
  • Площа 52 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
520 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 49438
  • Площа 130 m²
  • Відстань до моря 10 m

Підписка на розсилку