Property 65822 photo 1
Property 65822 photo 2
Property 65822 photo 3
Property 65822 photo 4
Property 65822 photo 5
Property 65822 photo 6
Property 65822 photo 7
Property 65822 photo 8
Property 65822 photo 9
Property 65822 photo 10
Property 65822 photo 11
Property 65822 photo 12
Property 65822 photo 13
Property 65822 photo 14
Property 65822 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1956
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1400 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access for people with special needs
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 20 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 65006
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
148 000 € 2276 €/m²
  • Код об'єкта 65018
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
160 000 € 2285 €/m²
  • Код об'єкта 65023
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
168 000 € 1826 €/m²
  • Код об'єкта 65112
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
134 000 € 2436 €/m²
  • Код об'єкта 65275
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
102 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 65281
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Рекомендуємо Продаж
137 000 € 2107 €/m²
  • Код об'єкта 65315
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
135 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 65327
  • Площа 54 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
125 000 € 1984 €/m²
  • Код об'єкта 65329
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
172 000 € 4914 €/m²
  • Код об'єкта 65331
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку