Property 65852 photo 1
Property 65852 photo 2
Property 65852 photo 3
Property 65852 photo 4
Property 65852 photo 5
Property 65852 photo 6
Property 65852 photo 7
Property 65852 photo 8
Property 65852 photo 9
Property 65852 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 1964
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відстань до аеропорту: 11 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 38 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
185 000 € 2803 €/m²
  • Код об'єкта 48570
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 1954 €/m²
  • Код об'єкта 57647
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2068 €/m²
  • Код об'єкта 57687
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2368 €/m²
  • Код об'єкта 58535
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 2642 €/m²
  • Код об'єкта 59246
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
182 000 € 1654 €/m²
  • Код об'єкта 59340
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
165 000 € 2661 €/m²
  • Код об'єкта 59675
  • Площа 62 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
176 000 € 2022 €/m²
  • Код об'єкта 59872
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
179 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 59874
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 3189 €/m²
  • Код об'єкта 59881
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку