Property 65866 photo 1
Property 65866 photo 2
Property 65866 photo 3
Property 65866 photo 4
Property 65866 photo 5
Property 65866 photo 6
Property 65866 photo 7
Property 65866 photo 8
Property 65866 photo 9
Property 65866 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1977
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 40 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 65936
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 2062 €/m²
  • Код об'єкта 65574
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
99 000 € 4304 €/m²
  • Код об'єкта 65453
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
125 000 € 1984 €/m²
  • Код об'єкта 65329
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
123 000 € 4555 €/m²
  • Код об'єкта 62931
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
97 500 € 2785 €/m²
  • Код об'єкта 63194
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 2881 €/m²
  • Код об'єкта 64470
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
142 000 € 3736 €/m²
  • Код об'єкта 65852
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку