Property 65900 photo 1
Property 65900 photo 2
Property 65900 photo 3
Property 65900 photo 4
Property 65900 photo 5
Property 65900 photo 6
Property 65900 photo 7
Property 65900 photo 8
Property 65900 photo 9
Property 65900 photo 10
Property 65900 photo 11
Property 65900 photo 12
Property 65900 photo 13
Property 65900 photo 14
Property 65900 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1980
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: C
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 73 кв.м в Салоніках Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування

Відео

Схожі об'єкти

Продаж
395 000 € 3160 €/m²
  • Код об'єкта 59229
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
275 000 € 4230 €/m²
  • Код об'єкта 59413
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
315 000 € 2423 €/m²
  • Код об'єкта 59875
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
299 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 59899
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
309 000 € 2376 €/m²
  • Код об'єкта 59963
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 3585 €/m²
  • Код об'єкта 59982
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 2945 €/m²
  • Код об'єкта 60056
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 60737
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2795 €/m²
  • Код об'єкта 61245
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку