Property 66028 photo 1
Property 66028 photo 2
Property 66028 photo 3
Property 66028 photo 4
Property 66028 photo 5
Property 66028 photo 6
Property 66028 photo 7
Property 66028 photo 8
Property 66028 photo 9
Property 66028 photo 10
Property 66028 photo 11
Property 66028 photo 12
Property 66028 photo 13
Property 66028 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1968
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 35 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • Код об'єкта 62770
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • Код об'єкта 62879
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
123 000 € 4555 €/m²
  • Код об'єкта 62931
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
128 000 € 3764 €/m²
  • Код об'єкта 63102
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 4200 €/m²
  • Код об'єкта 63397
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
130 000 € 2166 €/m²
  • Код об'єкта 63488
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2071 €/m²
  • Код об'єкта 63524
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
123 000 € 3153 €/m²
  • Код об'єкта 63548
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 2357 €/m²
  • Код об'єкта 63831
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку