Property 66030 photo 1
Property 66030 photo 2
Property 66030 photo 3
Property 66030 photo 4
Property 66030 photo 5
Property 66030 photo 6
Property 66030 photo 7
Property 66030 photo 8
Property 66030 photo 9
Property 66030 photo 10
Property 66030 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1962
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 42 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
215 000 € 3524 €/m²
  • Код об'єкта 62453
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 2055 €/m²
  • Код об'єкта 62607
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
225 000 € 1800 €/m²
  • Код об'єкта 62767
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • Код об'єкта 62770
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 3257 €/m²
  • Код об'єкта 62892
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
220 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 62913
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2071 €/m²
  • Код об'єкта 63524
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
165 000 € 2357 €/m²
  • Код об'єкта 63831
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 4629 €/m²
  • Код об'єкта 63905
  • Площа 54 m²
  • Відстань до моря 800 m

Підписка на розсилку