Продаж - Квартира 79 m² в Афінах

Греція Аттика Передмістя Пірею Перама
195 000 €
2468 €/m²
Property 66047 photo 1
Property 66047 photo 2
Property 66047 photo 3
Property 66047 photo 4
Property 66047 photo 5
Property 66047 photo 6
Property 66047 photo 7
Property 66047 photo 8
Property 66047 photo 9
Property 66047 photo 10
Property 66047 photo 11
Property 66047 photo 12
Property 66047 photo 13
Property 66047 photo 14
Property 66047 photo 15
Property 66047 photo 16
Property 66047 photo 17

Деталі

  • Рік будівництва: 2007
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 250 m
  • Відстань до аеропорту: 56 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 79 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.