Property 66071 photo 1
Property 66071 photo 2
Property 66071 photo 3
Property 66071 photo 4
Property 66071 photo 5
Property 66071 photo 6
Property 66071 photo 7
Property 66071 photo 8
Property 66071 photo 9
Property 66071 photo 10
Property 66071 photo 11
Property 66071 photo 12
Property 66071 photo 13
Property 66071 photo 14
Property 66071 photo 15
Property 66071 photo 16
Property 66071 photo 17
Property 66071 photo 18
Property 66071 photo 19
Property 66071 photo 20
Property 66071 photo 21
Property 66071 photo 22
Property 66071 photo 23
Property 66071 photo 24

Деталі

  • Рік будівництва: 2010
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Умова: Старе житло/На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 350 m

Послуги

  • Паркінг
  • Access
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість
  • Golden Visa

Опис

Продається комплекс площею 517 кв.м в Аттиці. Комплекс розташований на 0 рівнях. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто, на ліс.

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
1 100 000 € 1 000 000 € 625 €/m²
  • Код об'єкта 8651
  • Площа 1600 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
600 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 22039
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 5 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 66071
  • Площа 517 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку