Property 66094 photo 1
Property 66094 photo 2
Property 66094 photo 3
Property 66094 photo 4
Property 66094 photo 5
Property 66094 photo 6
Property 66094 photo 7
Property 66094 photo 8
Property 66094 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Опис

Продається Kвартира площею 72 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати.

Схожі об'єкти

Монопольний Продаж
135 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 65327
  • Площа 54 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
125 000 € 1984 €/m²
  • Код об'єкта 65329
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
172 000 € 4914 €/m²
  • Код об'єкта 65331
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3729 €/m²
  • Код об'єкта 65429
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
190 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 65433
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
115 000 € 2129 €/m²
  • Код об'єкта 65492
  • Площа 54 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
155 000 € 1550 €/m²
  • Код об'єкта 65510
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
115 000 € 3833 €/m²
  • Код об'єкта 65526
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку