Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1956
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Потребує ремонту

Опис

Продається Kвартира площею 90 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Код об'єкта 59131
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
395 000 € 3160 €/m²
  • Код об'єкта 59229
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
275 000 € 4230 €/m²
  • Код об'єкта 59413
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
315 000 € 2423 €/m²
  • Код об'єкта 59875
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
299 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 59899
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
309 000 € 2376 €/m²
  • Код об'єкта 59963
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 3585 €/m²
  • Код об'єкта 59982
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2795 €/m²
  • Код об'єкта 61245
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
440 000 € 4731 €/m²
  • Код об'єкта 61420
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку