Property 66129 photo 1
Property 66129 photo 2
Property 66129 photo 3
Property 66129 photo 4
Property 66129 photo 5
Property 66129 photo 6
Property 66129 photo 7
Property 66129 photo 8
Property 66129 photo 9
Property 66129 photo 10
Property 66129 photo 11
Property 66129 photo 12
Property 66129 photo 13
Property 66129 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1962
  • Рік реновації: 2011
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 450 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 72 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
290 000 € 3372 €/m²
  • Код об'єкта 64591
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 3432 €/m²
  • Код об'єкта 64594
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3731 €/m²
  • Код об'єкта 64595
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
200 000 € 2222 €/m²
  • Код об'єкта 64670
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 2439 €/m²
  • Код об'єкта 64671
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 3253 €/m²
  • Код об'єкта 64754
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
205 000 € 3534 €/m²
  • Код об'єкта 64756
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
235 000 € 3560 €/m²
  • Код об'єкта 64868
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку