Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1970
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: інший
  • Умова: Старе житло
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Паркінг
  • Access

Опис

Продається стара будівля. 1-поверховий котедж площею 70 кв.м в Салоніках. Котедж складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
535 000 € 7642 €/m²
  • Код об'єкта 31431
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
590 000 € 1787 €/m²
  • Код об'єкта 31920
  • Площа 330 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
480 000 € 420 000 € 1400 €/m²
  • Код об'єкта 33783
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
450 000 € 2045 €/m²
  • Код об'єкта 34715
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
650 000 € 580 000 € 2148 €/m²
  • Код об'єкта 38861
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
610 000 € 3812 €/m²
  • Код об'єкта 39617
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 500 000 € 3658 €/m²
  • Код об'єкта 39649
  • Площа 410 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
550 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 39847
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
450 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 42027
  • Площа 375 m²
  • Кількість кімнат 12
Продаж
210 000 € 1050 €/m²
  • Код об'єкта 49775
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку