Property 66144 photo 1
Property 66144 photo 2
Property 66144 photo 3
Property 66144 photo 4
Property 66144 photo 5
Property 66144 photo 6
Property 66144 photo 7
Property 66144 photo 8
Property 66144 photo 9
Property 66144 photo 10
Property 66144 photo 11
Property 66144 photo 12
Property 66144 photo 13
Property 66144 photo 14
Property 66144 photo 15
Property 66144 photo 16
Property 66144 photo 17
Property 66144 photo 18
Property 66144 photo 19
Property 66144 photo 20

Деталі

  • Рік будівництва: 1954
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 70 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
230 000 € 1900 €/m²
  • Код об'єкта 56787
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
310 000 € 3195 €/m²
  • Код об'єкта 57576
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
340 000 € 3505 €/m²
  • Код об'єкта 57577
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 3814 €/m²
  • Код об'єкта 57578
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 2959 €/m²
  • Код об'єкта 58082
  • Площа 98 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
355 000 € 2886 €/m²
  • Код об'єкта 58206
  • Площа 123 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
325 000 € 3532 €/m²
  • Код об'єкта 58273
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 2035 €/m²
  • Код об'єкта 58412
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
230 000 € 2446 €/m²
  • Код об'єкта 58876
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Код об'єкта 59096
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку