Property 64755 photo 1
Property 64755 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 59 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
217 000 € 2047 €/m²
  • Код об'єкта 65855
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
185 000 € 2642 €/m²
  • Код об'єкта 65935
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 65936
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
168 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 65967
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
175 000 € 2916 €/m²
  • Код об'єкта 65986
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 4166 €/m²
  • Код об'єкта 66030
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 66031
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
178 000 € 4450 €/m²
  • Код об'єкта 66033
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку